Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty plastikowe na zamówienie

Zamawianie kart plastikowych jest dziś prostsze niż kiedykolwiek. Można składać zamówienia przez internet, a kompleksowo wykonane karty szybko i sprawnie dotrą do rąk adresata.

Na zamówienie możliwe jest kupno praktycznie każdego rodzaju kart plastikowych – białych i kolorowych, z nadrukiem wg projektu klienta, metalicznych, personalizowanych, z kodami kreskowymi, paskiem magnetycznym czy zbliżeniowych. Przed złożeniem zamówienia warto rozważyć, jakie dokładnie karty są potrzebne i do jakiego celu będą konkretnie służyć. Nieco inne są bowiem karty, które będą pełniły funkcje kart stałego klienta, a zupełnie inne będą będą legitymacjami, kartami dostępu czy identyfikatorami w poważnych instytucjach. Im ważniejsza karta, tym więcej powinna posiadać dodatkowych zabezpieczeń, które uchronią ją nie tylko przed zniszczeniem mechanicznym, ale też przed kopiowaniem i fałszowaniem.

Możemy dostarczyć karty plastikowe na zamówienie w niskich nakładach minimalnych. Zawsze są idealnie dopasowywane do potrzeb klienta i odpowiednio personalizowane.

Możliwe jest także zamówienie zwykłych, białych kart plastikowych do nadruku oraz drukarek i materiałów eksploatacyjnych do druku we własnym zakresie.

Call Now Button